Zespół psychologów

Psycholog, psychoterapeuta Katarzyna Jeżowska-Kwaśny

Katarzyna Jeżowska-Kwaśny

Ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach. Otrzymała dyplom z psychologii  wychowawczej i klinicznej małego dziecka. Była przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Oddział w Bielsku Białej i  członek Zarządu Głównego PTP. Trener  I i II stopnia PTP a także trener i były członek Zarządu Głównego Stowarzyszenia Psychoprofilaktyki  "Spójrz Inaczej". Edukator MEN. Jest certyfikowanym trenerem Treningu Skutecznego Rodzica i Nauczyciela w Polskim Centrum Komunikacji    Thomasa Gordona. Ukończyła rekomendowaną przez PTP Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
Psycholog, psycjoterapeuta Karolina Kawa

Karolina Kawa

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Umiejętności z zakresu psychoterapii zdobyła kształcąc się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym uzyskując Dyplom Szkoły rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Terapeutycznie pracuje od 2006r. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Specjalizuje się w pracy psychoterapeutycznej z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi. Prowadzi konsultacje z zakresu rozwoju dzieci i trudności wychowawczych.
Izabela Janusz

Izabela Janusz

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyła Szkołę Treningu Psychologicznego Kraków – Bielsko – Biała oraz Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Obecnie przygotowuje się do uzyskania dyplomu rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach, warsztatach i konferencjach.
Agnieszka Hazuka – Włodarczyk

Agnieszka Hazuka – Włodarczyk

Absolwentka pedagogiki na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Obecnie przygotowuje się do uzyskania dyplomu rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach i konferencjach.  Od wielu lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.